ȘCOALĂ DE VARA SI CONFERINTA

PROBLEMATICI ACTUALE ALE DREPTULUI AFACERILOR

Universitatea Romano - Americana din Bucuresti, 12 - 16 septembrie 2012

Cui ii sunt adresate cursurile din cadrul Scolii de Vara?

Cursurile se adreseaza studentilor si practicienilor dreptului.

Este perceputa taxa de inscriere sau de participare?

Taxa de participare este de 150 lei/persoană si se poate achita:

- prin virament în contul RO51BRDE410SV61936204100, deschis la B.R.D. - S.G., Agentia Universitatea Romano-Americană , B-dul. Expoziției nr. 1B, sector 1, Bucuresti, deschis pe numele Universității Româno-Americană.

- la casieriile din sediul Universității Româno-Americană din Bulevardul Expozitiei nr.1B, sector 1, București.

Reducere pentru studenti: 100 lei/persoana, in baza carnetului/adeverintei de student in format electronic (scanat) sau tiparit ce se va

Dupa finalizarea cursurilor Scolii de Vara voi primi o diploma care sa ateste participarea mea?

Participantii care frecventeaza cursurile Scolii de vara pe Dreptul Afacerilor vor primi un Certificat de Participare.

As putea fi cazat in Caminul-Hotel din campusul Universitatii Romano-Americane? Participanții din alte localități, cu prioritate acordata studentilor, vor fi cazați, la cerere, in Caminul Hotel din Campusul Universității Româno-Americane din Bulevardul Expoziției nr.1B, sector 1, București.

Solicitarile se pot face la adminsitratorul Caminului Hotel: domnul Samoilă Cătălin Robert: 0744.539.001.